Ga direct naar productinformatie
1 van 4

KLEILOKAAL

Cursus Pottenbakken voor beginners (8 weken)

Normale prijs €435,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €435,00
/ 8 weken Aanbieding Binnenkort beschikbaar! Product Variant Badge
Inclusief btw.
Deze cursus wordt gegeven op: Dinsdagochtend 9.30-12.00 uur (week 36 t/m 43: inschrijven nog niet mogelijk)
In de periode: Week 19 t/m 26 - start 9 mei
Klei-juf: Robin (Meer over Robin →)

Heb jij dat nou ook altijd al eens willen proberen, van een klompje klei een potje draaien op een draaischijf? Of heb je al een enige draai-ervaring en wil je het nog beter in de vingers krijgen?

Deze cursus is zeer geschikt voor beginners, we gaan namelijk rustig langs alle technieken van het pottenbakken en je leert in deze cursus de basis van het pottenbakken: de klei centreren, openen, optrekken en afdraaien. Van een hompje klei leer je een potje of bijvoorbeeld een kopje te draaien. Alles wat je maakt (we hanteren geen limiet omdat we vinden dat oefening kunst baart) wordt biscuit gebakken en tijdens de 2 glazuurlessen voorzie je alles van een mooi glazuur. Na nog een laatste stook in de keramiekoven heb jij prachtig, door jou zelfgemaakt keramiek!

Let op: in deze cursus gaan we de klei alleen bewerken op de draaischijf, handvormen leer je in deze cursus.

Heb jij al ervaring met pottenbakken en ken je dus de basistechnieken van draaien en afdraaien? Dan kun je ook kijken of de cursus Pottenbakken voor gevorderden iets voor je is. Of -als je al met minimaal 1,5 kilo klei kunt werken en zin hebt in GROOT, kijk dan bij de minicursus Doordraaien.

Alle details bekijken
  • Deze cursus is inclusief:

    • elke les gegarandeerd een eigen draaischijf
    • onbeperkt gebruik van klei en glazuur
    • ovenstook van al je werkstukken
    • begeleiding in een kleine groep van 6 personen
    • individuele begeleiding op jouw niveau
    • koffie, thee en koekjes (heel belangrijk)