Ga direct naar productinformatie
1 van 3

KLEILOKAAL

Glazuurfeestje: beschilder je eigen keramiek

Normale prijs €70,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €70,00
Aanbieding Binnenkort beschikbaar! Product Variant Badge
Inclusief btw.
Deze workshop wordt gegeven op
Deze cursus wordt gegeven op: Zondag 3 maart (10.00 - 12.30 uur)
Klei-juf: Charlotte (Meer over Charlotte →)

Wordt jij ook zo blij van alle prachtige glazuren op handgemaakte keramiek, of heb je een zwak voor mooie beschilderingen?

Tijdens het VERNIEUWDE Glazuurfeestje ga jij zelf aan de slag met een ontwerp naar keuze. Je kiest een stuk uit de biscuit-collectie zoals een bord, kom, mok, kannetje of schaal en deze ga je glazuren met een eigen ontwerp. Je hebt hiervoor keus uit een flink aantal prachtige kleuren. Uiteraard staan er diverse voorbeelden ter inspiratie op tafel en niet te vergeten: wat lekkers. Met een kop koffie of thee erbij zul je merken dat de tijd vliegt. De ideale workshop om samen met een vriend/vriendin/broer/zus/collega te doen, maar ook -en dit gebeurt vaak dus schroom niet- een heerlijk uitje om jezelf op te trakteren! Weet jij al wat je gaat maken?

Na afloop wordt je werkstuk voor je afgebakken, ophalen kan na ongeveer 2 weken.

Prijs is inclusief materiaal (glazuur en 1 kant en klaar biscuitstuk), ovenstook van je werkstukken en koffie/thee met iets lekkers.
Wil je meer dan 1 biscuitstuk kiezen uit onze collectie? Dan kan dat tegen meerprijs en op basis van beschikbaarheid.

Wil je je werkstuk(ken) laten verzenden? Dan komt er €12,50 aan verzendkosten bij. Verzenden van werkstukken van meerdere personen naar 1 adres doen we graag!

Alle details bekijken