Ga direct naar productinformatie
1 van 4

KLEILOKAAL

Workshop Wandkastje / Altaar

Workshop Wandkastje / Altaar

Normale prijs €130,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €130,00
Aanbieding Binnenkort beschikbaar! Product Variant Badge
Inclusief btw.
Deze workshop bestaat uit 2 delen en wordt gegeven op
Deze cursus wordt gegeven op: Zaterdag 6 april (9.30-12.30 uur) + zondag 28 april (10.30-12.30 uur)
Klei-juf: Ellen & Charlotte (Meer over Ellen & Charlotte →)

Heb je ze weleens voorbij zien komen, een handgemaakt wandkastje van keramiek? Sommigen noemen het een altaartje. Ze worden vaak gebruikt voor de mooiste schatten met waardevolle herinneringen. Of je ziet ze gevuld met prachtige edelstenen en kleine vondsten uit de natuur. In deze workshop ga je zelf zo'n wandkastje maken!

De workshop is 2-delig en voor het eerste deel trekken we flink wat tijd uit, want daarin ga je klei uitrollen in platen en de onderdelen voor je wandkastje uitsnijden, laten drogen en uiteindelijk ook in elkaar zetten.

Voor het tweede deel van de workshop kom je terug om je -inmiddels gebakken- wandkastje te voorzien van een mooi glazuur. Na dit tweede deel blijft je wandkastje achter voor de tweede stook (de glazuurstook) en als die voldaan is mag je je creatie op komen halen.
Dan rest er nog maar één vraag: waar geef jij jouw wandkastje een mooie plek?

Op de foto's zie je wandkastjes van cursisten (Chanel, Mindy en Kathy) die zij hebben gestyled in hun eigen huis. Je kunt zelf kiezen of je je wandkastje wil laten hangen of staand maakt.

Prijs is inclusief materiaal (klei en glazuur), tweemaal ovenstook van je wandkastje en koffie/thee met iets lekkers.

Wil je je werkstuk laten verzenden? Dan komt er €12,50 aan verzendkosten bij.

Alle details bekijken