Ga direct naar productinformatie
1 van 3

KLEILOKAAL

Workshop handvormen: wandkastje

Normale prijs €125,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €125,00
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw.
Deze workshop bestaat uit 2 delen en wordt gegeven op
Deze cursus wordt gegeven op: Donderdag 24 november (9.30-12.30 uur) + 15 december (10.00-11.30 uur)
Klei-juf: Ellen (Meer over Ellen →)
Er zijn helaas geen plekjes meer beschikbaar voor donderdag 24 november (9.30-12.30 uur) + 15 december (10.00-11.30 uur)

Heb je ze weleens voorbij zien komen, een handgemaakt wandkastje van keramiek? Ze worden vaak gebruikt voor de mooiste schatten met waardevolle herinneringen. Of je ziet ze gevuld met prachtige edelstenen en kleine vondsten uit de natuur. In deze workshop ga je zelf zo'n wandkastje maken!

De workshop is 2-delig en voor het eerste deel trekken we flink wat tijd uit, want daarin ga je klei uitrollen in platen en de onderdelen voor je wandkastje uitsnijden, laten drogen en uiteindelijk ook in elkaar zetten.

Voor het tweede deel van de workshop kom je terug om je -inmiddels gebakken- wandkastje te voorzien van een mooi glazuur. Na dit tweede deel blijft je wandkastje achter voor de tweede stook (de glazuurstook) en als die voldaan is mag je je creatie op komen halen.
Dan rest er nog maar één vraag: waar geef jij jouw wandkastje een mooie plek?

Op de foto's zie je wandkastjes van cursisten (Chanel, Mindy en Kathy) die zij hebben gestyled in hun eigen huis. Je kunt zelf kiezen of je je wandkastje wil laten hangen of staand maakt.

Prijs is inclusief materiaal (klei en glazuur), tweemaal ovenstook van je wandkastje en koffie/thee met iets lekkers.

Wil je je werkstuk laten verzenden? Dan komt er €12,50 aan verzendkosten bij.

Alle details bekijken